Co u mnie - kiedy i gdzie walczę?

Chcesz wiedzieć kiedy i z kim walczę? 

Siemanko! 

Po kilku miesiącach znowu wracam do gry, znowu wracam na pełne obroty przygotowań do kolejnej walki. Długo nie było wiadomo gdzie i z kim walczę, z bardzo różnych i bliżej mi nie znanych powodów. Ale w końcu już coś wiadomo, a nawet sporo, więc...

Zawalczę w na grudniowej gali BRAVE, a dokładnie na początku grudnia. Więcej nie wiem czy mogę powiedzieć, dlatego więcej nie powiem :D No dobra jeszcze powiem Wam, że moim przeciwnikiem będzie zawodnik, który walczył już dla tej organizacji i dam MEGA dobrą walkę z jednym z najmocniejszych zawodników BRAVE, co jest dla mnie bardzo dużym wyzwaniem!

Walka w grudniu - cel jest, więc przygotowania ruszają pełną parą!

Aktualnie pracujemy nad wytrzymałością i tak 2 razy w tygodniu mamy mocną jednostkę wydolnościowo-wytrzymałościową, 2 razy w tygodniu trening biegowy i 6 treningów technicznych z elementami sparingowymi. Tempo dobre, ale takie musi być, żeby forma rosła i była gotowa na grudzień! Waga aktualnie oscyluje w granicach 85 kg, więc jest to bardzo dobra waga jak na ten etap przygotowań - zostało mi do zrobienia około 8 kg w 2 miesiące - czyli nie jest źle!

Do następnego!

Copyright © 2014 Paweł Kiełek | All rights reserved
Projekt i wykonanie: Artneo.pl